6 Mayıs 2015

Babe Güneş Koruma Serisi İle Cildiniz Emin Ellerde…

Babe Yeni Güneş Koruma Serisi, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak ömür boyu güneşe maruz kalma neticesinde meydana gelen hasarın onarılmasını sağlar

 

Yaz’a, babe yeni güneş koruma serisi ile girin. Babe Yeni Güneş Koruma Serisi, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak ömür boyu güneşe maruz kalma neticesinde meydana gelen hasarın onarılmasını sağlar. Dokusu, tüm cilt tipleri ve vücut bölgeleri için mükemmel olarak emilmektedir. En hassas cilt tipleri için özel yatıştırıcı aktif maddelerle zenginleştirilen ürünlerimizle yaz aylarında güneşlenme keyfinden mahrum kalmayın.

Etkin koruma

İçeriğinde ki filtreler UVA ve UVB radyasyonu için etkin bir koruma sağlıyor. Ürünler Organomineral filtreler içeriyor. Bu filtreler cilde zarar vermiyor. Suya dayanıklı, 40 dk suyun altında kalsanız bile ürünün en az % 50’si ciltte kalıyor. Komedojenik değil. Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak test edilen ürünler en iyi fiyat ve en yüksek farmasötik kaliteye sahiptir. Son kullanıcıların güneş koruyucu ürünlerde kullanım konforu araması yine Babé Yeni Güneş Koruma Serisini önemli ölçüde ön plana çıkarıyor. Dokusu, tüm cilt tipleri ve vücut bölgeleri için mükemmel olarak emilmektedir. Çok yüksek ve yüksek koruma özelliğine sahip 6 referans üründen oluşan bu seri yatıştırıcı aktif maddeler ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede, en hassas ciltlerin bile kullanabildiği bir ürün serisi ortaya çıkıyor. Paraben ve boyar madde içermemektedir. Amaç; kişileri güneşten korumak ve güneşin zararlarına karşı bilinçlendirmek. Babe Yeni Güneş Koruma Serisi tüm eczanelerde.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It