7 Nisan 2019

Bayer Tüketici Sağlığı Markalarının Odağında Her Zaman “İyi Yaşam” Var

1554459301_P__nar_Saltat

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat, markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve onlara güç kazandırmaya odaklanmış Sustainable Brands® tarafından her sene gerçekleştirilen Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nda konuşmacı olarak yer aldı.

 

Sürdürülebilirlik için yeni bir iş anlayışı ve marka değeri oluşturmak ve buna ilham vermek amacıyla lider markaların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Saltat, Bayer olarak sürdürülebilirlik adına atılan adımları ve Bayer Tüketici Sağlığı markalarının bu konudaki yaklaşımlarını katılımcılarla paylaştı.

 

Prof. Dr. Murat Aksoy’un moderatörlüğünü yaptığı “İyi Yaşam Kararlarını Daha İyi Etkilemek” başlıklı panelde konuşmacı olan Pınar Saltat, iyi yaşamı desteklemek için bugüne kadar hayata geçirilen projelerin yanı sıra önümüzdeki dönemde neler olacağının sinyallerini veren konuşmasında: “Bayer Tüketici Sağlığı markalarımızla her zaman “İyi Yaşam” ı odağımıza alıyoruz. Bepanthol, Supradyn ve Redoxon markalarımızın tüm iletişim faaliyetlerinde sağlıklı yaşam adına tüketicilerimizi bilinçlendirmeye ve sağlıklı yaşama davet etmeye dikkat ediyoruz. Sonuçta her bir ürünümüz yaşama katma değer sağlayacak özelliklere sahip” dedi.

 

Bayer Tüketici Sağlığı’nın Her Adımında İyi Yaşama Hizmet Etme Misyonu Var

Bepanthol, Supradyn, Redoxon gibi tüketici sağlığı markalarını bünyesinde bulunduran Bayer Tüketici Sağlığı’nın gündeminde sağlık okuryazarlığını artıracak projelere imza atmak var. Şubat 2017’den bu yana herkesin kendi sağlığına dikkat etme bilincine sahip olması için sağlık okuryazarlığını artırmak amacıyla hayata geçirilen 365 Gün platformunun ardından marka yeni bir projeye daha imza attı. Kasım 2018’de başlatılan 365 Gün Teneffüste Sağlık projesiyle çocuklara, sağlık bilincikazandırmak. Proje kapsamında anlaşmalı belediyelerin parklarına sağlıklı yaşamla ilgili bilgiler içeren oyunlar çiziliyor. Markanın bu noktadaki ikinci hedefi ise başlatılan projelerin devamlılığını sağlamak ve projeyi Türkiye genelinde uygulamak.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It