28 Ekim 2017

Eczacı ve Hekimlerin ortak sempozyumuna ilgi büyüktü

IMG_20171028_202315_549 IMG-20171028-WA0032IMG-20171028-WA0033

Şanlıurfa Eczacı Odası ve Şanlıurfa Aile Hekimleri Derneği (ŞUAHED) ile birlikte organize edilen 1. Basamakta Modern ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu çevre illerden de pek çok eczacı ve hekim katılımlarıyla Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Eczacı Odası Başkanı ve Sempozyum Başkanı Ecz. Süleyman Açar, sempozyumun açılışında yaptığı konuşmada; sempozyumun hekim ve eczacıların birlikte düzenlediği ilk etkinlik olmasına dikkat çekerken, birlikte çok güzel işler başarılabileceğini söyledi. ŞUAHED Başkanı H. Yusuf Eryazğan, sempozyuma gösterilen ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti.

Sempozyumun ilk gününde; Prof. Dr. Didem D. Orhan ve Prof. Dr. Esra Küpeli Akkol, “Fitoterapi”, Uzm. Dr. Fatma D. Yenigürbüz, “Demir eksikliği anemisi”, Prof. Dr. Özer Pala, “Mineral eksiklikleri belirtileri ve tedavi yöntemleri”, Dr. Gökhan Faikoğlu, “N-Asetilsitein’in akut karaciğer yetmezliğinde ve antibiyoterapide destek amacıyla kullanımı”, Uzm. Dr. Enes Salı, “Viral hepatitler” ve “Döküntülü hastalıklar”, Doç. Dr. Neşe B. Aksu, “Etkin iletişim”, Doç. Dr. Ahmet Uyanıkoğlu da, “Mikrobiyota” konulu birer konuşma yaptılar.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It