16 Kasım 2017

Kışla Gelen Cilt Kuruluğuna, INCIA ile Doğal Çözüm

INCIA 2 (1)

INCIA dünyasında yer alan atopik jel krem ve hassas ciltlere uygun sıvı sabun, çevredeki alerjenlerden çok hızlı etkilenen atopik, hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan doğal ve özenli bakıma destek oluyor

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber çok kuru ve atopiye eğilimli ciltlerde kurumalar ve buna bağlı olarak çatlamalar meydana gelir. INCIA Atopik Jel Krem, içeriğindeki Omega 3-6 ve 9 bakımından zengin olan yalancı iğde, hodan ve çuha çiçeği yağı ile cildi onarmaya yardımcı oluyor. Kremin içinde yer alan soya gliseritleri ve shea yağı ise cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak transepidermal su kaybını azaltıp, cildin uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Ayrıca kremdeki Centella asiatica ekstresi, kollajen sentezini arttırmaya yardım ediyor.

Atopik jel kremin etkisini artırmak içinse BioArge Laboratuvarları uzmanları tarafından, yalancı iğde yağından hazırlanan INCIA Hassas Ciltler için Zeytinyağlı Sıvı Sabunun kullanılması öneriliyor. Sabun, cilt florasının desteklenmesine yardımcı olurken, kremin koruyucu etkisine destek sağlıyor. Glohe’nin patent korumalı buluşu S-BASE V™ ve Super – Fat tekniği ile geliştirilen sıvı sabun, paraben, SLES, SLS, PEG, sodyum benzoat, metilizotiazolinon gibi katkı maddeleri içermiyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It