11 Nisan 2018

SLIMPACK İLE HAFİFLE!

SlimPack go¨rsel

Yenilikçi ürünleri ile değer yaratarak sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemeyi amaçlayan NUTRAWELL,

geliştirdiği yeni ürünü SLIMPACK ile kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıda ürünü olarak dikkat çekiyor !

Yenilikçi, etkin, güvenilir, lezzetli, pratik enerjisi kısıtlanmış gıda ürünü SLIMPACK, yaşam boyu doğru beslenme alışkanlığı sağlıyor. Günlük ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve temel besin öğelerini içeren ürün; işte, yolda, sporda, pratik ve kolay hazırlanışı ile en yakın destekçiniz olmayı hedefliyor.

 

Sağlıklı bir zayıflama süreci ve sonrasında da kilo kaybının korunmasının en önemli yolu, süreçte uygulanan diyetin yeterli ve dengeli oranda besin ve kalori içeriğine sahip olmasıdır. SLIMPACK, protein açısından zengin, günlük alınması gereken miktarlarda karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral değerlerini karşılayan ayrıca lif desteği ile zenginleştirilmiş, kalorisi hesaplanmış, uygulamada pratik ve son derecede leziz bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu içeriklere ilaveten kas dokumuzu korurken vücutta yağ oranını azaltmaya yardımcı BCAA ,CLA ve L-Carnitine ile; metabolizma hızına destek vererek son dönemlerin en popüler aktifleri arasında yer alan Ahududu ketonları ve Yeşil Kahve Çekirdeği ekstraktı da sonuçların olumlu gelmesine destek verebiliyor.

 

Düzenli beslenme alışkanlıklarını kolay hale getirme amacıyla yola çıkan SLIMPACK, 3 programdan oluşuyor. Başlangıç evresiyle, vücutta oluşan ödemi ve fazla toksinleri atarak kişileri diyet sürecine hazırlayan ürün, devam evresinde kişilerin porsiyon kontrolüne yardımcı olarak beslenme alışkanlıkları kazanmalarını sağlıyor. Nutrawell uzman diyetisyenleri tarafından hazırlanan beslenme programlarıyla devam evresinde hangi besinden ne kadar tüketmeleri gerektiği konusunda da destek olunuyor. İdeal kiloya ulaştıktan sonra kişilerin kaybettikleri kiloları tekrar almamaları adına koruma evresiyle de program tamamlanmış oluyor.

4 farklı aromayı tüketicileriyle buluşturan SLIMPACK, ürünlerinde tatlandırıcı olarak sıfır kaloriye sahip ve doğal tatlandırıcı olarak bilinen Stevia bitkisi tercih ediliyor. SLIMPACK düzenli beslenen ve spor yapanların vazgeçilmez ürünü olması dışında, öğünlerini atlayan veya yoğun tempoda çalışan kişiler içinde sağlıklı bir öğün alternatifi sunuyor.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It