17 Şubat 2017

Ünlü İspanyol Markası Sesderma artık Türkiye’de

Sesderma

İspanya’nın önde gelen dünyaca ünlü Sesderma Laboratuvarları’nda geliştirilen ürünleri, medikal, dermokozmetik, ilaç ve dental alanlarda dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri Türkiye ile tanıştıran SELTEK Estetik A.Ş. güvencesiyle artık Türkiye’de…

İspanya’da glikolik asit ile krem geliştiren ilk farmasötik marka olan, Dr. Serrano ile dermatolojik ve farmasötik alanda geniş deneyimi olan uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından kurulan Sesderma ürünleri artık Türkiye’de bakımına özen gösterenlerin beğenisine sunuluyor.

Tamamı nanoteknolojiye dayalı ürün serisi ile dikkat çeken Sesderma, cilt bakımında etkli ürünleriyle öne çıkıyor. Sesderma; lipozom üretme teknolojisini geliştirerek lipozomları sadece aktif bileşen olarak değil, aynı zamanda diğer aktif bileşenlerin taşınmasını sağlayan araçlar olarak formülle ederek ürünlerinin oldukça etkili sonuçlar vermesini sağlıyor. Acglicolic serisi ile en tanınmış ve sürekli olarak yenilenen ürün ailesine sahip Sesderma, 2011 yılında C-Vit Liposomal Serum ile İspanyol eczacılar tarafından ‘En Yenilikçi Anti – Aging Ürünü’ seçilerek Farmasötik Mail tarafından düzenlenen Kozmetik ve Eczacılık Ödülü’ne sahip oldu.

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen, makyaj temizleyicisinden seruma, şampuandan nemlendiriceye, göz altı-dudak kremine kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Sesderma ürünleri tüm seçkin eczane ve kliniklerde satışa sunuluyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It