19 Mayıs 2016

Fransız markası Capilactif ürünleri Hande Ataizi tarafından tanıtıldı

capılactıf tanıtım 2 

Geçtiğimiz haftalarda saç ektirdiği yönünde ki haberler ile gündeme gelen Hande Ataizi, son 6 aydır uyguladığı ve tanıtımını üstlendiği ünlü Fransız markası “CAPILACTIF” saç ürünlerinin Türkiye tanıtımını Nişantaşı Sofa Hotel’de gerçekleştirdi. Doğum sonrası yaşadığı saç sorunlarını anlatan ve yaz öncesi saçları ile sorunları olan kadın ve erkekler için önemli tüyolar veren Hande Ataizi, yıllardır sorun yaşadığı saçları ile artık çok dana özgür ve mutlu. Medyada çıkan haberlerin asılsız olduğunu, saç ektirme işinin ağrılı, zahmetli olduğunu söyleyen Ataizi, “Saç ektiren binlerce insan var kafaları günlerce sargı ile dolaşıyorlar, iğneler kanamalar vs. Siz beni hiç öyle gördünüz mü? Doğum sonrası saçlarım dökülürken bu ürünün setini bir arkadaşım bana Fransa’dan getirdi. İlk 6 ayda saçımda hiçbir sorun kalmadı. Capilactif ürünlerini kuaföre, seyahate her yere taşıyorum” dedi. “Hayatımda ilk kez bir markayı ben aradım…”

Bu arada reklam ve tanıtım konusunda bir ilki yaşadığını söyleyen Ataizi, “Bu markayı kendim aradım buldum. Amacım Türkiye’ye getirdikleri için teşekkür etmekti. Sürekli Fransa’dan getirtmek zor oluyor tabii. Aradım dedim ki saçlarıma o kadar iyi geldi ki sizin için ne yapabilirim? Onlarda bana bu teklifi yaptılar. Capilactif’i ister şampuan isterse set olarak eczaneden alıyorsunuz. Eczane ürünü olması ayrıca güven veriyor. Tanıdığım tüm ünlü arkadaşlarıma tavsiye ettim. Çünkü Show dünyasında olmak saçın yıpranması için en büyük sebep. Herkese önerdim kullanan ünlü dostlarımda hep bana teşekkür ettiler” diye konuştu.

Saçlarınız gücünü ve canlılığını yeniden kazanır

“İçerisinde 9 bitkili (biberiye, mastıçiçeği, dulavratotu, papatya, sarmaşık, sarımsak, tere, beyaz ısırgan otu, çam) eşsiz kompleks bulunduran CAPILACTIF, bu özelliği ile dünya da bir ilki gerçekleştiriyor” diyen Hande Atazi şunları söyledi: “CAPILACTIF şampuan ve saç bakım ürünleri, saçlarınıza güzellik ve güç kazandırmak için özel laboratuvarlarda eczacılar, biyokimyacılar ve saç uzmanları tarafından bitkilerin özel bileşenleri ile en etkili maddelerin bir araya getirilmesiyle oluşmuş.”

Toplantıda Capilactif’in Türkiye Distribütörü Olimpos Pharma A.Ş: Genel Müdürü Mehmet Yıldır da hazır bulundu. Yıldır, “Hande Hanım’a ne kadar teşekkür etsek az. Kendisi memnun olduğu için herkese de tavsiye ediyor” dedi. Ünlü Fransız saç bakım markası CAPILACTIF Aralık 2014 itibariyle faaliyetine başladığı Türkiye’de sadece eczanelerde satılmakta.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It