19 Mayıs 2016

SİGNAL EXPERT PROTECTION

1452515035_Signal_Expert_Protection_T__p

Diş sağlığını olumsuz yönde etkileyerek çürüklerin ve diş eti hastalıklarının başlıca sebebi olan plaklar, yemek artıklarının düzenli temizlenmemesi nedeniyle diş yüzeyindeki bakterilerle birleşerek oluşuyor. Bu bakterilerin diş yüzeyine tutunmaları ortalama 24 saati buluyor. Temizlenmeyen plak, diş etlerini tahriş ederek diş kaybına kadar uzanan sorunlara yol açıyor. Günde iki defa diş fırçalamak plakların oluşumunu engellemede büyük önem taşıyor.

Diş hekimleri ağız sağlığının korunması için fırçalamanın yanı sıra diş ipi ile diş aralarının temizlenmesi ve ağız bakım suyu kullanımını öneriyorlar. Signal bu ihtiyaçtan yola çıkarak uzman koruma sağlayan diş macunu Signal Expert Protection’ı geliştirdi.

Signal Expert Protection diş macunu, diş ipi ve ağız bakım suyundan ilham alarak geliştirdiği yeni formüllü mikrogranül ve çinko bileşimi sayesinde plakla mücadelede 3 kat daha etkili uzman bakım sağlıyor. Her diş fırçalamada ulaşılması güç yerlere erişerek etkin diş arası temizliği yapıyor, dişlerin doğal beyazlığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Pin It