29 Mayıs 2018

WELLCARE, YENİ ÜRÜNÜNÜ TIBBIN HİZMETİNE SUNDU

Wellcare_Acidpass_gorsel

İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markası Wellcare; mide yanması, hazımsızlık ve reflü gibi hayat kalitesini olumsuz etkileyen şikâyetlerde kullanılmak üzere 5 dakikada etki gösteren ve 12 saat boyunca etkisini devam ettiren yepyeni bir ürün sunuyor. Çiğneme tableti formu ve çilek aroması ile ACIDPASS, mide şikâyetlerinde hızlı ve uzun süre rahatlama sağlıyor.

Famotidin (10 mg) + Magnezyum Hidroksit (165mg) + Kalsiyum Karbonat (800 mg) içeriği ile Türkiye’de bir ilk olan ACIDPASS Çiğneme Tableti, kullanıldıktan sonra sadece 5 dakika içerisinde rahatlama sağlayarak, mide yanmasını ‘pas geçin’ diyor.

ACIDPASS Çiğneme Tableti’nin içeriğinde bulunan Anti-asitler mide asidini 5 dakika içerinde nötralize ederken, tabletin içeriğinde bulunan diğer etken madde Famotidin ise H2 reseptörler üzerinde etki göstererek midede bulunan asit salgılayıcı etkiyi 12 saat boyunca bloke ediyor. Böylelikle ACIDPASS Çiğneme Tableti daha hızlı ve daha uzun süre rahatlama imkânı sunuyor.

ACIDPASS Çiğneme Tableti kutusu içerisinde, 12 adet çilek aromalı çiğneme tableti bulunuyor. Mide şikâyetleri hissedildiğinde 1 adet çiğneme tableti kullanılırken, günde 2 adet alındığında etkisini 24 saat boyunca devam ediyor ve böylece tüm gün süren bir rahatlama sağlanıyor.

ACIDPASS Çiğneme Tableti, sadece eczanelerde satılmaktadır.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It