8 Haziran 2017

Aşırı hassas ciltlere mineral filtreli-renkli cep boyu güneş koruma

Avene GÜNEŞ    Mineral Renkli     40 ml 69,9 TL

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz cep tipi Eau Thermale Avène Fluide Mineral Teintee SPF 50+ kimyasal filtrelere ve parfüme karşı duyarlı, aşırı hassas, kırılgan ciltler için minimum alerji riski ile üretilmiştir. Cildi UV ışınlarının yaratacağı zararlara karşı korur. Altın renkli, ışıltı veren doğal yapısı ile cilt kusurlarının kapatılmasına yardımcı olur. Cilt pürüzsüz ve sağlıklı bir görüntü kazanır. Avène Termal Suyu ile doğal yatıştırıcı ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir.

Yüksek koruma faktörlü Eau Thermale Avène Fluide Mineral Teintee; aşırı hassas, düşük toleranslı ciltleri güneşin UV ışınlarına karşı korur. İçeriğindeki Avène Termal Suyu sayesinde doğal yatıştırıcı ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir. Işıltı ve renk veren doğal yapısı ile cilt pürüzsüz ve sağlıklı bir görüntü kazanır. Suya dayanıklıdır, parfüm içermez. Fotokoruyucu kompleksi uzun süre etkin ve fotostabil bir koruma sağlar. Formülündeki Pre-tocopheryl® ile anti-oksidan etki gösterir.

 

Kullanım şekli: Minimum alerji riski ile üretilen Avène SPF 50+ Fluide Mineral Teintee dışarı çıkmadan yarım saat önce temizlenmiş ve kurulanmış yüz, boyun ve dekolte bölgesine yavaş ve nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. Terleme, spor gibi aktiviteler sonrasında yeniden tekrarlayınız.

Avène Spf 50+ Fluide Mineral Teintee Eczane Satış Fiyatı: 40 ml 69,9 TL

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It