20 Aralık 2016

Benebaby ürünleri artık eczanelerde

Benebaby Ürün Ailesi_Görsel (1) 

İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markası Wellcare’in bebek sağlığı kategorisindeki ürünleri Benebaby ‘İçimin Rahatlığı, Bebeğimin Sağlığı’ mottosuyla anne ve bebeklerle buluşuyor. Bebek sağlığı ürünlerinde ezber bozan yeni bir dönem ‘Benebaby’ ile başlıyor. Hem bebeklerin hem de annelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek yepyeni bir marka olan Benebaby, geniş ürün gamıyla, özellikle bebeklik çağında sıklıkla karşılaşılan pişik, kolik ve uykusuzluk problemlerine çözüm sunmayı vadediyor.

Sadece eczanelerde satılan geniş bir ürün portföyüne sahip Benebaby; inovatif, kullanımı kolay, sağlık otoritelerinden onaylı, fonksiyonel, etkisi klinik araştırmalarla kanıtlanmış ve doğal içerikli ürünleriyle bebeklerin sağlığının yanı sıra annelerinde ihtiyaç ve beklentilerine de cevap veriyor.

Pişikte sprey farkı

Benebaby’in ilk etapta anne ve bebeklerle buluşturduğu Benebaby Nappy Spray ve Benebaby Nappy Cream pişiğin önlenmesine ve pişiğe bağlı semptomların yatıştırılmasına yardımcı oluyor. Benebaby Calming Massage Cream ise bebeklere uygun masaj hareketleri ile sürüldüğünde yatıştırıcı ve rahatlatıcı  bir etki sağlarken, Coliax şişkinlik, gaz ve spazm semptomlarının giderilmesine destek veriyor. Benebaby 2017 yılında portföyünü yeni ürünleriyle zenginleştirecek.

Ürün gamı içerisinde bulunan Benebaby Nappy Spray; pişiğe bağlı semptomların giderilmesinde sprey formunda Türkiye’deki ilk ürün olma özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Sprey formun emilim avantajı sayesinde; uygulama esnasında irrite olmuş cilde elle temas edilmesine gerek kalmıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It