25 Ekim 2017

Biocodex Bebek Bakım Günleri İzmir’den Başlıyor!…

ONDERISINAY-ANNEBILIYORMUSUN

İletişim çağının hızla ilerlediği günümüzde, bebek bakımı konusunda gerek sosyal gerekse geleneksel medyada birçok bilgi yer alıyor. Son dönemlerde artan doğru yanlış birçok bilgi anne ve anne adaylarının kafasını karıştırıyor. Biocodex Türkiye ticari beklenti olmaksızın hazırladığı “Anne Biliyor musun?” isimli sosyal sorumluk projesinde, anneler kafalarındaki soruların yanıtlarını, uygulamalarıyla bulacaklar.

 

Yıllardır bebek bakımı konusunda ebeveynlerin güvendiği bir marka olan Biocodex, “ Anne biliyor musun ? ” projesiyle, sağlık profesyonelleri ile ebeveynleri bir araya getirecek. Alanında uzman Dr. Ahmet Babacan ve sosyal medyada annelerin en fazla takip ettiği “ gebbepinar ” olarak tanıdıkları Ebe Pınar Mallı İzmirli annelerle bir araya gelerek, onlara bebek bakımı konusunda hayatlarını kolaylaştıracak, uygulamalı bilgileri aktaracaklar.

 

İzmir Enternasyonel Fuarı Gençlik Tiyatrosu Salonu’nda 26 Ekim 2017 Perşembe, 11.00-13.30 saatleri arasında yapılacak olan toplantı yıl sonuna kadar Gaziantep, Kayseri, Adana ve Bursa ile devam edecek.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It