11 Mart 2020

Burda Bebek’ten sektörün gelişimine yeni bir adım

Tommee Tippee_1

İngiltere markası Tommee Tippee’nin Türkiye’deki tek distribütörü

 

Sektörün en büyük yerli üreticisi olan Burda Bebek-Wee Baby, anne bebek pazarının büyümesi ve gelişimi adına adımlar atmaya devam ediyor. Doğumdan sonra anneler ve bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılayarak onların hayatlarını kolaylaştıran ürünleriyle dikkat çeken Burda Bebek -Wee Baby, son olarak İngiltere’nin en beğenilen ve en çok satan anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmak için Mayborn Group ile anlaşma imzaladı.

 

Anne ve bebek sağlığına önem veren ürünleriyle öne çıkan Burda Bebek-Wee Baby, FDA onaylı hammaddelerle GMP standartlarında üretim yaparak Türkiye’de kendi kategorisinde BRC HCP sertifikasını almaya hak kazanan ilk firma. Pazardaki öncü konumunu güçlendirmeye devam eden Burda Bebek-Wee Baby, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde İngiltere’nin en beğenilen ve en çok satan anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

BurdaBebek_Genel_Müdürü_Zeki_Armagan

İngiltere’nin en çok satan anne bebek ürünleri markası Tommee Tippee şimdi Türkiye’de

Tommee Tippee markasında yer alan ve tasarımlarıyla dikkat çeken Closer To Nature Biberon, Gelişmiş Antikolik Biberon, Breast-like Emzik ile birlikte farklı tasarımlara sahip emzikler, alıştırma bardakları, pipetli bardaklar ve ürün hediye setleri, Burda Bebek çatısı altında geçtiğimiz Ekim ayında seçkin eczanelerde satışa başladı. Ürünlerin yer aldığı satış noktaları ise hızla artıyor.

 

Türkiye’deki tek yetkili distribütörü

İngiltere’nin bir numaralı bebek beslenme ürünleri markası Tommee Tippee ile iş birliği içinde olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Burda Bebek Genel Müdürü Zeki Armağan, şunları söyledi: “Sektörün öncüsü olarak anne ve bebek sektöründeki konumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Anneler ve bebekleri için geliştirmeye devam ettiğimiz ürün yelpazemizin yanı sıra 50 yılı aşkın süredir dünya çapında 65 ülkede anneleri destekleyen Tommee Tippee’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk”

 

Geniş ürün yelpazesi, ödüllü ve kaliteli tasarımlarıyla bebeklerin doğumundan katı mamaya geçişine, ilk adımından okul yıllarına kadar her aşamada hayatı kolaylaştıran Tommee Tippee ile ortak paydada buluştuklarını belirten Armağan, “Tommee Tippee’nin anne ve babaların bebeklerini büyütürken yaşadıkları bu inişli çıkışlı yolculuğa uyum sağlamalarına ve keyif almalarına olanak sağlamak gibi bir misyonu var. Burda Bebek olarak köklü geçmişimizle bizler de aynı amaçla yola devam ediyoruz. Anneler ve bebeklerinin her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It