22 Mart 2017

Cetaphil Dermacontrol Serisi Yağ İçermeyen Yüz Nemlendirici Losyonu

dermacontrol nemlendirici 2

Cilt bakımında dünyanın tercihi, doktorların tavsiyesi olan Cetaphil Dermacontrol serisi yüz nemlendirme losyonu, özel formülü ile kış aylarında da cildin yağ dengesini kontrol altında tutarak yüzünüzün ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Kış aylarında yağlı ciltler de özel bir bakım gerektirir. Soğuk havalarda bozulan yağ dengesini dikkatlice seçilmiş içeriklerle koruyan Cetaphil Dermacontrol serisi yüz nemlendirme losyonu, seramid teknolojisi sayesinde cilt bariyerini yeniden oluşturur. UV ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için her mevsim kullanılması tavsiye edilen koruyucular içeren Cetaphil Yüz Nemlendirme Losyonu, akneye eğilimli her cilt tipi için uygundur. Akne ilaçlarıyla birlikte kullanılabilen Cetaphil Dermacontrol serisi, yüz yıkama köpüğündeki çinko glukonat ile ilk yıkamadan itibaren sebum üretimini düzenlerken, yağ içermeyen yüz nemlendirme losyonu ise hızlı emilen formülü ile cildin nem ihtiyacını karşılıyor.

 

Size daha sağlıklı bir cilt vaat eden Cetaphil Dermacontrol serisi ürünlerini Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle eczanelerden temin edilebilirsiniz.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It