6 Mayıs 2015

Dermoskin, Güneş Ürünleriyle Yaz’a Hazır…

Dermoskin güneş ürünleri, içerdiği Alfa Linoleik ve Gama Linoleik asitler nedeniyle cildin koruma tabakasını güçlendirir.

 

Dermoskin Face Protection SPF 50+: Tüm cilt tiplerine uygun hazırlanmış olup UVA-UVB ışınlarına karşı güçlü, etkili oranda kimyasal ve fiziksel filtreler içerir. Şeffaf görüntüsü ve su bazlı filtrelerin çoğunlukta olması nedeniyle yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriğindeki Alfa Linoleik ve Gama Linoleik asitler epidermal su kaybına karşı cildin koruma tabakasını güçlendirir. 12 ay kullanıma uygun nemlendirici özelliği olan güçlü bir UVA-UVB koruyucudur. Ayrıca kimyasal peeling, lazer sonrası güneş koruyucu ve nemlendirici olarak kullanıma uygundur

Dermoskin Face Protection SPF 30

Dermoskin Sun Protection Cream SPF 30 Dermoskin SPF 30 Güneş Koruyucu Kremi 100 ml Kuru ve normal ciltler için uygundur. İçerdiği Alfa Linoleik ve Gama Linoleik asitler nedeniyle cildin koruma tabakasını güçlendirir. Epidermal su kaybını önler. UVA-UVB ışınlarının zararlarına karşı cildin bütün bir yıl korunmasına yardımcı olur. Ayrıca kimyasal peeling lazer sonrası güneş koruyucu ve nemlendirici olarak kullanıma uygundur. Kullanım Şekli: Güneş’e çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak şekilde güneş kremini sürünüz.

Dermoskin After Sun

After Sun Moisturizer Face & Body Lotion Dermoskin Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon 100 ml, formülünde bulunan “Cooling Effect” aktif maddelerle cildi serinleterek ferahlık sağlar. Güneş sonrası oluşmuş yanık ve gerilme gibi hassasiyetlerin giderilmesine, E Vitamini ile tahriş ve kızarıklığı önlemeye, Safflower Oil ile cildin koruma tabakasının güçlenmesine, Panthenol ile güneşten hasar görmüş cildin onarılmasına, Aloe Vera ile nem kaybını önlemeye ve canlanmasına yardımcı olur.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It