14 Nisan 2015

Dermoskin Yüz ve Göz Temizleme Sütü

Tüm cilt tipleri için Dermoskin yüz ve göz temizleme sütü ile cildinizi kirlerden, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından arındırmak çok kolay.

 

Tüm cilt tipleri için Dermoskin yüz ve göz temizleme sütü ile cildinizi kirlerden, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından arındırmak çok kolay. Panthenol: Cildin nemlenmesine ve kızarıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Citrus Aurantium Extract: %40 oranında aktif madde hesperidin içerir. Hesperidin güçlü bir antioksidan olup, hücre çeperlerinin genç kalmasında ve hücrelerin bölünme döngüsünün uzamasında önemli bir rolü vardır, bu özelliği nedeni ile yaşlanma sürecinin yavaşlamasına, cildin canlanmasına yardımcı olur. Bütün cilt tipleri için uygundur, özellikle hassas ciltler için rahatlıkla tavsiye edilir.

Her cilt tipine uygun

Aloe Vera Extract: Cildi rahatlatır ve yoğun bir şekilde nemlendirir. Dermoskin Temizleme Sütü gün boyunca ciltte oluşan kirleri, ölü hücreleri ve makyaj kalıntılarını temizler. Deterjan içermez, temizleme ajanı olarak hiç bir hassasiyet yaratmayan Polisorbat 20 kullanılmıştır. Özel formülü nedeniyle temizleme sırasında gözleri yakmaz ve cildin rahatlamasına ve yumuşamasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan güçlü antioksidan Citrus Aurantium Extract, Aloe Vera ve vitamin B5 yardımı ile cildin nemlenmesine, ışıltılı ve yumuşak bir görünüm almasına yardımcı olur. Bütün cilt tipleri için uygundur. Özellikle hassas ciltler için rahatlıkla tavsiye edilir. Uygulama: Suyla ıslatılmış ve iyice sıkılmış bir parça pamuk üzerine üründen yeterince ilave edildikten sonra, göz ve yüzdeki makyaj artıkları veya kirlilikleri temizleyebilirsiniz. Tüm eczanelerde…

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It