25 Ekim 2017

ECZ. KAZIM DİNÇ, SURDER’DE GÜVEN TAZELEDİ

kazım dıncOGK Toplu

Sağlık Ürünleri Derneği (SURDER) 6. Olağan seçimli genel kurulu SURDER merkez binasında yapıldı. Mevcut Başkan Sağlık eski Bakanı Ecz. Kazım Dinç tekrar başkan seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlanan Genel Kurulda divanın belirlenmesinin ardından açılış konuşmasını Ecz. Kazım Dinç yaptı. Genel Kurula katılan üyelere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Dinç, “Öncelikle Genel Kurulumuzda siz değerli üyelerimizi görmekten mutluluk duyuyorum. SURDER sektörün en aktif, en dinç derneklerinden biri. Bu yola çıktığımız ilk günden bugüne geldiğimizde 80 üyemiz mevcut. Beni mutlu eden bir diğer konu da üyelerimizin tamamının aktif üye olmasıdır. SURDER olarak sektör adına çok önemli çalışmalarımız oldu. Bu çalışmalarda emeği geçen başta yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve tüm üyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Derneğimiz, Sağlık Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve UR-GE Projemiz ile Ekonomi Bakanlığı ile yakın ilişkiler içinde ve ortak çalışmalar yürütüyor” dedi.

 

Dinç, dernek çalışmaları hakkında detaylıca bilgi verdi. Dinç’in ardından Genel Sekreter Gürsel Bayat faaliyet raporunu tüm detayları ile katılımcılara aktardı. Gürsel Bayat’ın ardından Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Varol Türker mali raporun sunumunu yaptı. Ardından yönetim kurulu ve denetim kurulunun ibrasına geçildi. Üyeler tarafından yönetim kurulu ve denetim kurulunun ibrasının ardından yeni yönetim kurulu belirlendi. Dilek ve temennilerin ardından genel kurul sona erdi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Ecz. Kazım Dinç (Başkan), Varol Türker (Başkan Yardımcısı), Gürsel Bayat, Ecz. Halil Ersoy, Hüseyin Ütebay, A. Mustafa Aşıkoğlu, Şirin Deha, Abdulhaluk Sancak, Ahmet Altuğ Oğuz.

Denetleme Kurulu: Namık Badal, Ekrem Erzincanlı, O. Mutlu Topal.

Disiplin Kurulu; Dr. Altan Demirdere, Yunus Aksu, Selma Ünlü.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It