8 Mayıs 2018

Eczacı Markaları Paneli Ankara’da gerçekleştirildi

DuyuruIcon _DSC8047_bd85b479-6496-4b0c-919f-486205149e2c

Ankara Eczacı Odası Ar-Ge Komisyonu tarafından Anadolu Otel Downtown Ankara’da “Eczacı Markaları Paneli” gerçekleştirildi. Ankara Eczacı Odası Başkanı Ecz. Süleyman Güneş’in açılış konuşması ile başlayan organizasyonda birçok panel düzenlendi.

  1. Panel (Yola Çıkmadan Önce Dinlenmesi Gerekenler) oturumuEcz. Ali Rıfat Gülpınar’ın moderatörlüğünde, Ventures&Mentors League, Ceo Ufuk Batum’un “Araştırmadan Pazara: Değer Üretimi” konulu sunumu ve Elixir Labs, Ceo Dr. Ecz. Fırat Yerlikaya’nın “Mesai Başlama Saati: 05:00” konulu sunumu ile devam etti.
  2. Panel (Devlet Destekleri) oturumuEcz. Bilge Tanrıverdi’nin moderatörlüğünde, 2015-2017 yılı KOSGEB Sincan Müdürü Hacı Murat Elyürek’in “KOSGEB” konulu sunumu ve soru cevaplar ile devam etti.
  3. Panel (Birleşip Yükselmek Yükselip Birleşmekten Daha İyidir) oturumu Dr. Ecz. Kayhan Bolelli’nin moderatörlüğünde, Ecz. Koray Karamanlı’nın “Eczacı Markaları Derneği Sunumu Vizyon, Misyon, Değerler Bildirgesi” konulu sunumu ile devam etti.

Özel oturum Ecz. Serpil Kılıç’ın moderatörlüğünde, “5 Dakikada 5 Eczacı Markası” konulu sunumlar eczacılara  aktarıldı. Oldukça yararlı geçen “Eczacı Markaları Paneli” stant ziyaretleri ve bol soru-cevaplar ile son buldu.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It