27 Ekim 2015

Eczaneler GÜZELTİR Hareketi Başlatıldı!

PHARMETIC Girişimci Eczacılar Derneği’nin düzenlediği En Büyük Eczacılık Buluşması Geleceğin E hali 2016 Lansman Toplantısı İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirildi!

Fütürist Ufuk Tarhan’ın sunuculuğunu yaptığı, CNN Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen’in “Geleceği Güzeltmek için şimdi Tam Zamanı” diyerek krizi fırsata çevirmek için yapılması gerekenleri ve son ekonomik verileri paylaştığı Geleceğin E hali 2016 (GEH) Lansman Toplantısının açılış konuşmasını Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Başkanı Eczacı Armağan Ener yaptı.

Ener; 2016 Geleceğin E hali ’nde özellikle “OTC’de Danışman Eczacılık ” konusuna yoğunlaşacaklarına ve derneğin kurulduğu günden bu yana sadece Pharmetic üyeleri için değil, tüm sektörü güzeltmek için çaba sarf ettiklerine dikkat çekti. Eczanelerin geleceğinin İlaç, OTC, Kişisel Bakım, Besin Destekleri ve Dermokozmetikleri içine alan kapsayıcı eczacılıkta olduğuna vurgu yaptı.

Eczanelerin geleceği OTC’de, OTC’nin geleceği de Eczanededir!

Ener’den sonra sahne alan ve Geleceğin E hali Kongre Kongre Yürütme Kurulu Başkanı olan, uzun yıllarını sektörün ve mesleğin değişim, dönüşüm projelerine adayan tecrübeli Eczacı Adile ÖzdağSağlık Güzelliğin Geleceğidir! / Health is the Future of Beauty!” başlığı ile aydınlatıcı, farkındalık yaratan, motivasyon yükselten ve büyük alkış alan bir sunum yaptı.

Özdağ, konuşmasına “Değişim, yenileşme, dijitalleşme çağındayız. Perakendeye yaklaşmak, OTC’yi kapsamak, sektörümüzü ve eczanelerimizi güzeltmek zorundayız! diyerek dikkat çekici, iddialı bir girişle başladı. Özdağ, değişmesi gerekenlerin başında eczanelerdeki ve firmalardaki davranış modellerinin geldiğine vurgu yaparak devam etti; “Hepimiz dijital dünyanın ve perakende sektörünün dönüşen ihtiyaç, beklenti, alışkanlık ve tercihlerine göre kendimizi yenilemeli, görevlerimizi, konumlandırmalarımızı yeniden tanımlamalıyız.4-CEM-SEYMEN-UFUK-TARHAN-GEH-2016-LANSMAN-22.10.2015

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It