23 Nisan 2015

Fresh’n Soft Bebek Temizleme Pamuğu

Fresh’nSoft ailesi, Fresh’nSoft Bebek Temizleme Pamuğu’nu %100 saf pamuktan, bebek bakımı için özel olarak geliştirildi. Bebeklerin hassas cildi, anne karnındayken cildinde oluşan protein, vitamin ve minerallerce zengin “verniks” adı verilen doğal bir yapı ile korunur. Bebekler doğduktan sonra da verniks tabakasının koruyucu etkisi bir süre devam eder. Bebeklerin cilt temizliği için en uygun çözüm, verniksin doğal yapısını koruyarak doğal pamuk ile temizlemektir. Fresh’nSoft Bebek Temizleme Pamuğu parfüm ve boya maddesi içermediği için bebeğinizin hassas cildine zarar vermez.

 

 

BEBEĞİNİZİN NARİN TENİNE NARİN BİR DOKUNUŞ

Bebeğinizin nazik tenine en az sizin kadar nazik yaklaşan Klorane Bébé Gel Douceur Moussant Temizleme Jeli paraben, renklendirici ve koruyucu içermeyen yapısıyla sağlıklı bir banyo keyfi sağlayan vücut ve saç temizleme jelidir. Göz yakmayan etkisiyle Klorane Bébe Temizleme Jeli bebeklerin saç ve vücudunda rahatlıkla uygulanabilen yumuşak bir dokunuş sağlıyor. Fiyatı: 500 ml pompalı şişe: 39,9 TL, 200 ml tüp: 29.9 TL.

 

 

Resim kodu: unıbaby ortu

 

UNI BABY BEBEK BAKIM ÖRTÜSÜ ANNELERİN YARDIMCISI

Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü, pratik kullanımı ve pofuduk yapısıyla bebeklerin alt temizliğinde annelerin yardımcısı oluyor. Arabada, evde, parkta ve bakım odasında rahatlıkla kullanılabilen bebek bakım örtüsü her ortamda hijyenik bakım sunuyor. Bebeklerin altına serilerek kolay kullanım sunan Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü, kalın ve yumuşacık dokusuyla rahatlık sağlıyor; sıvı geçirmeyen arka yüzeyi ile bebeklerin altlarını değiştirirken küçük kazaların önüne geçiyor. Aynı zamanda yatak koruyucu işlevi olan UniBaby Bebek Bakım Örtüsü, tuvalet eğitim sürecine girmiş çocukların yatağının altında kullanılarak, uyku kazalarında yatağın kirlenmemesini sağlıyor. Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü, 60x60cm ideal ölçüsü ve 10’lu paketiyle satışa sunuluyor. Fiyatı 10.90 TL.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It