11 Haziran 2019

Future Healthcare Fuar ve Konferansı İstanbul’da düzenlenecek

health

 

24-25 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul SwissOtel the Bosphorus’da Future Healthcare Fuar ve Konferansı düzenlenecek. Yurt dışı ve yurt içinden 110 firma stantlarda yeniliklerini ve geleceğe yönelik ürünlerini sergilerken; panellerde sıra dışı konuşmacılar Sağlığın geleceğini ve yenilikleri konuşacaklar.

 

2023 yılında Wearable Healthcare ürünleri (giyilebilir dijital ürünler) sektörü 50 milyar dolar olacak ve geleceğimizi inanılması çok zor gözüken müthiş kolaylıklar bekliyor.

 

Gelecek aynı zamanda onlarca yıl sonrası değil. Örneğin Meme kanserinden korunmak için sütyenlere konulan bir micro aygıt sayesinde mobile telefondan çok genç yaşlardan itibaren gelen uyarıları takip edecek ve daha problem doğmadan bunu önleme imkanı olacak. Bu proje Amerika’da FDA onayı bekleyen bir proje ve onayın çıkması an meselesi. Yapay Zeka, Sağıkta 5 G, Block Chain, Sağlıkta Drone panellerde anlatılacak.

 

UPS Kargo firması DRONE ile Baltimore Marryland Hastanesine nakil için başka bir bölgeden rekor kısa sürede böbrek yetiştirdi. Uyurken giyilen pijamadan kalp takibi ve teknolojinin inanılmaz serüveni sağlığımıza katkılarda bulunacak.

 

Fuar aynı zamanda sağlık kuruluşları için de bir gösteri alanı. Hastaneler ve klinikler burada yeni geliştirdikleri konuları ziyaretçilerle paylaşabilecekler. Medikal ürün sektörü de geliştirdiği yenilikleri, piyasaya çıkmak üzere olan ürünlerini burada sergileyebilir ve piyasaya sürebilir.

 

Şehir Hastaneleri, Özel Hastaneler ve diğer sağlık kuruluşları Türkiye’nin son 12 yılında sıradışı başarılara imza attılar ve bu arada medikal turizmde çok sayıda ülkeden gelen hasta için HASTANE ÜLKE olduk. Artık sağlıkta her türlü teknolojik gelişmeyi de hastalara ulaştırmak için Future Healthcare Fuarı Dünya genelinde firmaların katılacağı bir vitrin oluyor.

 

Future Healthcare, Geleceğin Hastaneleri, İlaçları, Tedavileri, Doktorları ve ziyaretçiler, dinleyiciler için çok iyi vakit geçirecekleri bir 2 gün vadediyor.

 

Bu arada panellerde ünlü konuşmacılar da var. Örneğin dünyanın en iyi hastanesi sayılan Bangkok’daki Bumrungrad Hospital’ın Ceo Bayan Artirat Charukitpipat Future Healthcare’de olacak.

Bunun dışında Medical Futurist konuşmacılar,  Sağlık Devlerinin Dünya liderleri konuşmalarıyla ilgi çekecekler.

 

The Internet of Medical Things (IoMT) panellerinde yurtdışında ve ülkemizde de çok sayıda dijital sağlık üreten firmalar var ve bu firmalar içinde yurtdışından gelecek hastaneler ve sağlık teknolojisi firmaları b2b görüşmeleri yapacaklar ve yeni müşteriler arayacaklar.

 

Future Healthcare sağlık yatırımı yapmak isteyenler içinde bir buluşma alanı ve  Almanya, İngiltere, İtalya, Suudi Arabistan, Kuveyt, BAE ve Fransa’dan yabancı firmalar gelecek ve Future Healthcare ticaret vadeden bir platform olarak size değer katmayı ve yeni pazarlarla buluşturmayı amaçlamakta.

 

PANEL BAŞLIKLARI:

– FUTURE HEALTHCARE  KEYNOTES

– TECH GIANT IN HEALTHCARE

– WOMAN IN HEALTHCARE

– FUTURE HOSPITALS

– FUTURE MEDICINE

– DIGITAL HEALTH

– 5G IN HEALTHCARE

– GREAT HOSPITAL PROJECTS

– FUTURE OF DISEASE

– ARTIFICIAL INTELLEGENCE IN HEALTHCARE

– BIO TECH IN MEDICINE

– NEW INNOVATIONS IN MEDICAL EQUIPMENTS

– FUTURE HEALTHCARE INSURANCE

Genel Bilgi : istanbul@futurehealthcare-istanbul.com

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It