10 Mart 2020

Generica İlaç’ta üst düzey atama

Generica İlaç_IK Direktörü_NihanGülşenGüler

Yeni satın aldığı üretim tesisi, genişleyen ürün portföyü ve kazandığı ödüller ile son dönemde adından sıkça söz ettiren Generica İlaç’ın İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Nihan Gülşen Güler atandı.

 

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede İngilizce MBA eğitimini tamamlayan ve gelişimin bir ömür boyu sürdüğüne inanan Güler, psikolojiye olan tutkusunu da özel bir üniversitede devam ettiği Psikoloji Yüksek Lisans Programı ile akademik olarak beslemektedir.

 

Profesyonel kariyer yaşamına 2005’te ‘Tıbbi Tanıtım Uzmanı’ olarak başladığı Roche’ta 2006-2009 yılları arasında ‘İnsan Kaynakları Uzmanı’ olarak devam etti. Güler, bu alandaki yolculuğunu Sandoz’da ‘Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı’, ardından Ströer’de ‘İnsan Kaynakları Müdürü’ olarak sürdürdü. Son olarak 2016-2019 yılları arasında Novartis’te ‘Fabrika İnsan Kaynakları Müdürü’ olarak görev yaptı. İnsanın kendini değerli hissettiği bir ortamda başarının kaçınılmaz olduğuna inanan Güler, 15 yıllık profesyonel deneyiminin ardından, hızlı ve kararlı adımlarla büyüyen Generica İlaç’ın çok daha güçlü bir organizasyon olma yolculuğunda İnsan Kaynakları süreçlerine liderlik edecek.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It