11 Şubat 2021

Hayat Hep Artı” diyen EasyFishoil’den Üç Büyük Yenilik

EasyVit_Yonetim

“Hayat Hep Artı” diyen EasyFishoil’den Üç Büyük Yenilik; EasyFishoil Beta Glukan, EasyFishoil Q ve EasyFishoil Multi

EasyVit®, çocuklar ve büyükler tarafından güvenle tüketilen Omega – 3 kaynağı EasyFishoil ailesinin yeni üyeleri EasyFishoil Beta Glukan, EasyFishoil Q ve EasyFishoil Multi’yi “Hayat Hep Artı” Lansmanı ile eczacılara tanıttı.

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı yenilikçi bir besin desteği ailesi EasyVit®’in Omega – 3 kaynağı EasyFishoil ailesi, üç yeni ürünle daha da genişledi.

ConCordix® teknolojisiyle üretilen şeker ilavesiz, beğenilen tada sahip, çiğnenebilir jel formdan oluşan, çocuklar ve yetişkinler için çiğnenebilir Omega – 3 kaynağı olan EasyFishoil, “Hayat Hep Artı” Lansmanı çerçevesinde Türkiye’nin dört bir yanından, bine yakın eczacıyla online platformda bir araya gelerek EasyFishoil Beta Glukan, EasyFishoil Q ve EasyFishoil Multi’yi tanıttı.

Her Zaman Yenilikçi Olmaya ve İleri Gitmeye Devam”

EasyFishoil_Q

Lansmanın açılış konuşmasını yapan EasyVit® Yönetici Ortağı Mehmet Erden Kutsal, sözlerine EasyVit’in dünyada 4,6 milyar doları takviye edici gıda olmak üzere 44.154 milyar dolarlık balık yağı sektörünün geleceğini şekillendiren GOED oluşumunun Plus üyesi olduklarının altını çizerek başladı ve şu hususlara değindi: “Günümüzde dünyada pandemi dolayısıyla balık yağı ihtiva eden ürünlerin öneminin gittikçe arttığını görüyoruz. Yapılan çalışmalarla bugün balık yağları artık sadece balığın yağının şişelenerek tüketildiği ürünlerden çok tıbbın ve bilimin ışığında yüksek fayda sağlayacak özel ürünler haline geldi. Biz de bu süreçte sağlık profesyonellerimizi, annelerimizi, babalarımızı ve çocuklarımızı dikkatle dinledik. Onların hayatlarına daha nasıl dokunuruz, sağlıkları için ne yapabiliriz ve bugünden yarına nasıl bir artı değer üretebiliriz diye düşündük. Böylece herkesin favorisi yüksek Omega – 3 + D vitamini içeren genel balık yağı desteğimiz EasyFishoil ile yetinmedik, ihtiyaca göre balık yağı + Beta Glukan, A, C ve D vitamini içeren EasyFishoil Beta Glukan, balık yağı + B vitaminleri, Kolin ve Folik Asit içeriğine sahip EasyFishoil Q ile balık yağı + multi vitamin karışımı EasyFishoil Multi’yi sizlerin bilgi ve beğenisine sunuyoruz. Hayattan daha fazlasını istemek hepimizin en doğal hakkı, bu bilinçle EasyVit olarak EasyFishoil adına her zaman yenilikçi olmaya ve ileri gitmeye devam edeceğiz.”

“Çocuklarım için Hayat Hep Artı Diyoruz”

“Bizimle birlikte artık balık yağı dünyasında hiç bir şey eskisi gibi olmadı. Sahip olduğumuz Concordix teknolojisi sayesinde formu, taşınabilirliği, hep taze oluşu ve özellikle lezzeti, tüketimi zor bir gıda takviyesi olan balık yağını sevilen bir ürün haline hale gelen EasyFishoil, tüketiciler için büyük yenilikçi bir ürün olarak yoğun ilgi gördü” diyerek konuşmasına başlayan EasyVit® Kurumsal Pazarlama Müdürü Aslı Hoşgör, şunları dile getirdi: “İlk günden bu yana, teknolojiye yaptığı yatırımla Türkiye’deki balık yağı pazarının sınırlarını genişleten bir marka olduk. Pazar payı açısından baktığımızda 2018’de yüzde 6, 2019’da yüzde 21 ve 2020’de ise yüzde 35’e yükselen bir pazar payı oranına sahibiz. Son 2 yılda satışlarımızı yüzde 1000 artırarak kolay gerçekleştirilemeyecek bir işe imza atmış olduk. Yine son 2 yılda EasyFishoil ile birlikte Türkiye çocuk balık yağı pazarı da yaklaşık yüzde 70’lik bir büyüme yaşadı. EasyFishoil olarak Türkiye’nin en fazla tercih edilen çocuk balık yağı markası olduk. Özellikle 10 anneden 9’u’nun EasyFishoil’den memnun olması, bizi daha fazlasını yapmaya yöneltti. Bugüne kadar tek tip balık yağı vardı ancak farklı ihtiyaçlar için farklı balık yağı formülleri tasarladık. Yüksek Omega – 3 + D vitamini ile EasyFishoil’i başucumuzda tutarak yeni ürünlerimizi EasyFishoil Beta Glukan, EasyFishoil Q ve EasyFishoil Multi olarak adlandırdık. Hayat hep artı diyoruz, çünkü bu artı çocuklarımıza verdiğimiz ekstra değeri, onların pozitif taraflarını, sürdürülebilir gelişimlerini simgeliyor.”

EasyVit’in “Hayat Hep Artı” Lansmanı, açılış konuşmalarının ardından Prof. Dr. Ateş Kara ile Uzman Eczacı Levent Gökgünneç’in “Düşman ve Ben” başlıklı konuşmaları, Prof. Dr. Ayper Somer’in “Konstrasyon ve Ben” konuşması, Prof. Dr. Güldane Koturoğlu’nun “Denge ve Ben” konuşması, Prof. Dr. Hasan Tezer’in “Kalbim ve Ben” konuşması ile Uzman Dr. Cihan Avaroğlu’nun “Seçimlerim ve Ben” başlıklı konuşması ile devam etti.

Her bir konuşma arasında “Bilginin Artısı” yarışması kapsamında katılımcılara birer soru sorularak heyecanlı anlar yaşandı.

Lansman kapsamında ünlü isim Kaan Sekban’da, katılımcılara keyifli bir stand up gösteri gerçekleştirdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It