14 Nisan 2015

Lansinoh’tan Yeni Manuel Göğüs Pompası

Yeni Lansinoh Manuel Göğüs Pompası ile anne sütünü sağmak çok daha konforlu ve pratik.

 

Anne sütünün oluşturulmasında, süt üretimini sağlayan prolaktin hormonunu aktive etmek çok önemlidir. YENİ Lansinoh Manuel Göğüs Pompası’nda bulunan uyarı fazı annenin prolaktin hormonunu aktive ederek, sütün oluşmasını sağlar. Sağım fazında ise daha derin ve güçlü bir emiş gücü uygulanarak süt memeden boşaltılır. Böylece bebeklerin doğal emiş ritmi en yakın şekilde taklit edilmiş olur.

 

Ergonomik tasarım

YENİ Lansinoh Manuel Göğüs Pompası’nın geliştirilmiş ergonomik tasarımı ile süt sağımı tek elle ve hiç yorulmadan yapılabilir. Kutunun içerisinden çıkan Lansinoh NaturalWaveTM biberon emziği ile sağılan süt bebeğe verilebilir. Manuel Göğüs Pompası NaturalWaveTM Biberon Emziği sayesinde de emzirmeden biberona ve biberondan emzirmeye kolay geçiş imkanı sunuyor. NaturalWave™ Peristaltik Biberon Emziği doğal emme hareketini desteklemek için özel olarak tasarlandı. Anne memesindeki gibi peristaltik hareketi uygulayan emzirme düzeni oluşmuş bebekler NaturalWaveTM Biberon Emziğini kolayca kabul eder ve sonrasında da anne memesinden emmeye istekli olur. Tüm Lansinoh Göğüs Pompaları gıda saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen NaturalWaveTM.

 

Lansinoh

Emzirme ürünleri grubunda dünya lideri olan Lansinoh, bebeklerin daha uzun süre anne sütü ile beslenmesi için çalışıyor. Bundan tam 30 yıl önce Amerika’da emziren bir annenin hiç bir yerde bulamadığı saf lanolin içerikli meme ucu kremini yaratması ile başlayan Lansinoh firması, bugün 60’a yakın ülkede faaliyet göstermekte. Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için, birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; dünyanın en saf ve en güvenli meme ucu kremi HPA® Lanolin, göğüs pompaları, göğüs pedleri, süt saklama poşet ve şişeleri, göğüs ucu çıkarıcı, sıcak soğuk göğüs terapi pedleri ve temizleme mendili gibi ürünler bulunmakta.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It