2 Mayıs 2017

NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak oldu…

DSC_3073

NOAS bünyesinde bulunan Bioderma Türkiye’de 2008 yılından bu yana çeşitli sorumluluklarda görev alan Bayram Kaymak, NAOS Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine getirildi.

Fransa’da 1977 yılında kurulan bir cilt bakım şirketi olan NAOS, bünyesinde bulundurduğu Laboratoire Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur gibi markalarla bugün 80 ülkede faaliyet gösteriyor.

Türkiye ofisini 2008 yılında faaliyete geçiren Bioderma, açıldığı tarihten bu yana Bayram Kaymak’la başarılara imza atıyor. 2008 yılında Bioderma Türkiye’ye dahil olan Kaymak, strateji, iş geliştirme, pazarlama ve satışta çeşitli roller üstlenerek 9 yılı aşkın süredir sektörde görev alıyor. Türkiye pazarında her geçen yıl gücünü ve pazar payını artıran Bioderma Türkiye’de Ürün Müdürü olarak göreve başlayan Bayram Kaymak, Pazarlama Müdürü, Grup Pazarlama Direktörü ve Grup Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini başarıyla sürdürmesinin ardından 2017 yılının Nisan ayında NAOS şirketinin Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine terfi etti.

13 yıllık sektör deneyimi

Cağaloğlu Anadolu Lisesi eğitimi sonrasında 2004 yılında Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünü tamamlayan Kaymak, Pazarlama Uzmanı olarak Yapı Kredi Koray GYO’da görev aldı. 2006-2008 yılları arasında Antis Kozmetik’te Ürün Müdürlüğü görevinin ardından Bioderma Türkiye ailesine katıldı. 9 yıldır NAOS Türkiye’de farklı sorumluluklar üstlenerek, Bioderma ve Institut Esthederm’in Türkiye pazarındaki konumunda önemli rol oynadı.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It