26 Şubat 2019

Orzaks İlaç yaptığı atamalarla kadrosunu güçlendirdi

1- Müge Bakla

OTC sektörünün lider firmalarından Orzaks İlaç yaptığı atamalarla kadrosunu güçlendirdi.  

Müge Bakla, Orzaks İlaç Pazarlama Müdürü oldu

Sağlığa hediye ürünler sunmayı ilke edinmiş Orzaks İlaç’ta 2011 yılından bu yana görev alan ve son olarak Kıdemli Ürün Müdürü görevini yürüten Müge Bakla, Pazarlama Müdürü olarak atandı. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Kimya bölümünde tamamladıktan sonra, lisansüstü eğitimine Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde devam eden Müge Bakla; Orzaks İlaç’taki kariyerinde 2011-2015 yılları arasında Ürün Müdürü, 2015-2018 yılları arasında ise Kıdemli Ürün Müdürü görevlerini üstlendi.

2- İrem Turan

İrem Turan, Orzaks İlaç Ürün Müdürlüğü’ne atandı

İrem Turan, Ocak 2019 itibariyle Orzaks İlaç Ürün Müdürlüğü’ne atandı. Sağlık sektöründe dermokozmetik alanında yaklaşık 7 yıllık deneyime sahip olan İrem Turan, pazarlama departmanlarında farklı yöneticilik pozisyonlarında bulundu. Yeni görevine başlamadan önce Grup Marka Müdürü görevini sürdürmekte idi.

3- Erçin Temirtaş

 

Erçin Temirtaş, Orzaks İlaç İdari İşler Müdürlüğü’ne atandı

Erçin Temirtaş, Ocak 2019 itibariyle İdari İşler Müdürü olarak atandı. Tıbbi Satış Mümessilliği, Ürün Uzmanlığı ve Kurumsal İletişim alanlarında sektörde 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Temirtaş, yeni görevine başlamadan önce Ürün Uzmanlığı görevini sürdürmekte idi.

4- Şeyda Hancıoğlu

Şeyda Hancıoğlu, Orzaks İlaç İnsan Kaynakları Uzmanlığına atandı

Şeyda Hancıoğlu, Ocak 2019 itibariyle Orzaks İlaç İnsan Kaynakları Uzmanı olarak atandı. İnsan Kaynakları alanında birçok sektörde yaklaşık 16 yıllık deneyime sahip olan Hancıoğlu, farklı yöneticilik pozisyonlarında bulundu. Yeni görevine başlamadan önce Kıdemli İnsan Kaynakları Danışmanı ve Eğitmeni görevlerini sürdürmekte idi.

5- Tolga Taşdemir

Orzaks İlaç’ta B.Tolga Taşdemir’e yeni görev

Sektöre 1999 yılında MSD Türkiye firmasında profesyonel satış temsilcisi olarak göreve başlayan, 2005 yılında senior satış temsilcisi olarak görevine devam eden Taşdemir, 2010 yılında MSD Türkiye’de Bölge Müdürlüğüne getirilmişti. 2014 yılında Orzaks Ailesine katılarak Bölge Müdürlüğü pozisyonunda çalışan Taşdemir, 2019 Şubat ayı itibari ile de Türkiye Satış Müdürlüğü Pozisyonuna atandı.

6 Tolga Büyüksandıç

Tolga Büyüksandıç, Orzaks İlaç Bölge Müdürü oldu

İlaç sektöründe kariyerine 2003 yılında başlayan Tolga Büyüksandıç ulusal ve uluslararası firmalarda tıbbi satış mümessilliği görevlerini üstlendikten sonra son 5 yılda Orzaks İlaçta Tıbbi Satış Mümessili olarak görev yapmaktaydı. Gösterdiği başarılar sonucunda Büyüksandı. Orzaks İlaçta bölge müdürü olarak terfi etti.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It