6 Mart 2020

Son teknolojiyle bebeklerin ateşi kolaylıkla ölçülüyor

wee baby ates 1

Gelişen teknoloji birçok konuda günlük işlerimizi kolaylaştırıyor. Bebekleri için en iyisini düşünen anneler, bebeğin bakım ve ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilen teknolojik ürünlerle birçok işini halledebiliyor. Bu kolaylıklardan biri de bebeklerin ateş ölçümü… Teknolojinin geldiği son noktayı gösteren Wee Baby Temassız Ateş Ölçer, annenin bebeğinin ateşini karanlıkta bile kolay ve doğru bir biçimde ölçmesini sağlıyor, ateşi yüksekse sesli ve ışıklı olarak uyarıyor.

Yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçüm teknolojisiyle tasarlanan Wee Baby Temassız Ateş Ölçer, özellikle kış aylarında ateşin doğru bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. 3 – 5 cm uzaklıktan bebeklerin ateşinin kolaylıkla ölçülmesini sağlayan Wee Baby Temassız Ateş Ölçer, vücut sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlandı.

Hem güvenilir hem kullanışlı

Hızlı ve doğru ölçüm yapmasının yanı sıra hafızası sayesinde, belirli aralıklarla yapılan ölçümlerin karşılaştırılmasına da imkân tanıyan Wee Baby Temassız Ateş Ölçer, Enerji Tespit Sistemi sayesinde güvenilir ve değişken olmayan bir ölçüm sağlıyor. Yüksek ateş durumunda sesli ve ışıklı uyarı veren cihaz, renkli ve ışıklandırılmış LCD ekranıyla karanlıkta da kullanılabiliyor. Aynı zamanda bebek mamasının, banyo suyunun ve odanın sıcaklığını ölçebilen Wee Baby Temassız Ateş Ölçer’in, uyuyan bebekler için sessiz mod seçeneği ile son sıcaklık ölçümünü hafızada tutma özelliği de bulunuyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It