1 Aralık 2020

Türkiye’nin D Vitamini İhtiyacına Sarı Destek!

sari_destek-4  

Orzaks İlaç tarafından üretilen Ocean Vitamin D3, hem çocukların hem de yetişkinlerin sağlığı için gerekli olan D vitamini ihtiyacının karşılanmasını destekliyor.

 

İçeriğinde saf zeytinyağı bulunan, koruyucu katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici ve ilave şeker içermeyen Sarı Destek Ocean Vitamin D3, çocukların ve yetişkinlerin günlük D vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor.

Gıda takviyesi kategorisinde yer alan Ocean Vitamin D3, içerisindeki D vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, kalsiyum ve fosforun normal emilimine, dişlerin; kemiklerin ve kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen bir vitamin olarak tüketicilere sunulan Ocean Vitamin D3, sprey ve damla formda kullanılabiliyor.

 

Ocean Vitamin D3 serisi, 400 IU Sprey, 600 IU Sprey, 1000 IU Sprey, 1000 IU Damla ve Ocean D3K2 Damla formu ile hem çocukların hem de yetişkinlerin ihtiyacını karşılayacak şekilde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It