19 Ocak 2018

Uluslararası Geleceğin E hali Kongresi lansman toplantısı Çırağan Sarayı’nda yapıldı

ISC_7293ISC_7211ISC_7303

 

“Uluslararası Geleceğin E hali Kongresi” üçüncü kez 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) tarafından düzenlenecek olan kongrenin tanıtımı Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Düzenlenen lansman toplantısına çok sayıda PGED üyesi ile firma temsilcisi katıldı.

PGED Başkanı Ecz. Armağan Ener, lansman toplantısında yaptığı konuşmada, “Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; İlaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan ‘Bütünleştirici Eczacılıkta’ olduğuna inanıyoruz” dedi.

2012 yılında 4500, 2016 yılında 6000 katılımcı ve sektörün önde gelen yaklaşık 100’e yakın firması ile gerçekleştirilen “Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’nın” büyük başarısının altında birlikte oluşturdukları bu geniş ve güçlü dayanışmanın enerjisi olduğunu ifade eden Ener, “Şimdi yeniden, daha büyük bir enerji ve 8000’in üzerinde katılımcı hedefiyle, uluslararası boyutta tasarlanan “Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi”ni üçüncü kez gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza başladık. Geleceği şekillendirecek büyük adımlarımızı “DEĞİŞİM” için “ŞİMDİ” hep birlikte atacağız. Sektörümüzü, mesleğimizi, akademisyenlerimizi, firmalarımızı, öğrencilerimizi, toplumsal sağlık etiği, mesleki güvenirliliğimiz içerisinde kalarak hep birlikte kazanacağımız hedeflere doğru; Şimdi Etkileyeceğiz, Şimdi Değiştireceğiz… Zamanın taşıdığı yenilikçi gücü, inovatif düşünceyi, teknolojiyi, örgütlü hareket edebilme potansiyelimizi, geleceğin eczaneleriyle birlikte daha sağlıklı bir yaşam kurmak için kullanacağız” diye konuştu.

 

“ECZACILIĞIN GELECEĞİ İÇİN, “DEĞİŞİM, ŞİMDİ!” HAREKETİNİ BAŞLATIYORUZ…”

 

Bu yıl, “Değişim, Şimdi!” sloganı ve “GelecekSEN Şimdi Gel” “EtkileyecekSEN Şimdi Etkile”, “DeğiştirecekSEN Şimdi Değiştir” alt sloganlarıyla oluşan yeni konsept ve birçok yenilik ile sektör ile buluşacaklarını anlatan Armağan Ener şunları söyledi: “Değişim Şimdi” sloganı ile yola çıkarak değişimi kendi içimizde başlatıyor ve hem danışanlarımızı hem de iş ortaklarımızı bu değişimin bir parçası haline getiriyoruz. Zamanın taşıdığı yenilikçi gücü, inovatif düşünceyi, teknolojiyi, örgütlü hareket edebilme potansiyelimizi geleceğin eczaneleriyle birlikte daha iyi bir yaşam kurmak için kullanıyoruz. Dün ve yarın arasında, zamanın etkisinin en gerçek olduğu andayız. Zamanın değerini bilerek, daha iyi bir yaşam, hayal ettiğimiz gelecek için adımlarımızı ertelemeden yol alıyoruz. Çağı yakalayan, yeniliğe kucak açan, inovatif, paylaşımcı, örgütlü ve ileri görüşlü bir yapıyla “biz” değişime hazırız. Etki alanı geniş, herkesi değiştirecek, herkese iyi gelecek bir değişimin başlangıç noktası olarak biz dönüşüme öncülük ediyor, sizi de değişimin parçası olmaya davet ediyoruz. DeğiştirecekSEN Şimdi Değiştir… Eczanelerin dünden bugüne hayatlarımızdaki varlığını değişimle güçlendirmek, yeniliği eczanelere taşımak, eczanenin dokunduğu insanlar, danışanlar için bugünden geleceğe fark yaratmak bizim elimizde. Bizler, ancak kendi değişimimizi etrafımıza yayarak danışanlarımızı ve iş ortaklarımızı kendi değişimimize kattıkça gerçek bir değişimin mümkün olacağını biliyoruz. Bizden başlayan bu değişimle yayılacak olan yeniliğin, eczaneler için bambaşka bir geleceğin kapılarını açacağına inanıyoruz. Değişmek ve değiştirmek için; “şimdi”!

GelecekSEN Şimdi Gel… Geleceğe atılacak olan ilk adımın cesaretini, eczaneleri her zaman bir adım ileriye taşıyacak olmanın kararlılığını ve dokunduğumuz tüm yaşamlara hep daha iyi gelebilmenin inancını içimizde taşıyoruz. Birlikte daha iyi bir gelecek kurabilmek için gereken tüm gücün bizde olduğunu biliyor, kendi gücümüze yön verebildiğimiz sürece geleceği de şekillendireceğimizin farkında olarak geleceğe yürüyoruz. Gelecek için, şimdi. EtkileyecekSEN Şimdi Etkile… Güçlü yönlerimizle ayrışıyor, farklılıklarımızla birleşiyoruz. Sektörel firmalarla birlikte, örgütlenerek atacağımız ortak bir adımın büyük yankılar yaratacağını biliyor, bu birlikteliğimize güveniyoruz. Gerçek ortaklıklar kurarak güçleniyor, yarattığımız bu gücün etkisiyle hep daha iyisini başarmak adına yol alıyoruz. Bu kapsayıcı değişimin, gelecek nesiller, farklı alanlar ve tüm insanlar için ilham verici olmasını umut ediyoruz. Etkileşim için, şimdi.” Lansman toplantısı verilen yemek ile sona erdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It