9 Eylül 2020

WELLCARE’DEN ‘RAHAT BİR NEFES İÇİN’ SİNOMARİN

WELLCARE_SINOMARIN_BB gorsel_092020

Tüketici Sağlığı alanında sektöre her zaman ilkler ve yenilikler sunan Wellcare, tıkalı burun sorununu çözen ürünü Sinomarin’i tüketiciyle yeniden buluşturuyor. Formülünde eser elementler ve mineraller bulunan Sinomarin, her yaş grubuna rahat bir nefes aldırırken, günlük burun hijyenini sağlamak için de kullanılıyor.

 

%100 doğal, etkinliği kanıtlanmış, tıkalı burnu açma özelliğine sahip Sinomarin, mukusu incelterek, izotonik çözeltilere göre daha üstün bir formül ile her yaş grubunun rahat nefes almasını sağlıyor. Tıkalı burnu açma özelliği ile soğuk algınlığı başta olmak üzere; alerjik rinit ve sinüzit durumlarında etkili olan Sinomarin, günlük burun hijyeni için de kullanılıyor.

Fransa’nın Cancale Körfezi’den en temiz (zone A) kaynak suları toplanarak formüle edilen Sinomarin burun spreyi, hipertonik formülünün yanı sıra içeriğinde denizde bulunan faydalı eser element ve mineraller ile burun mukozasının nemlenmesini sağlıyor. Saf deniz suyu %3,8 NaCl oranı ile burun mukozası için aşındırıcı etki yaparken %2,3’lük özel optimal hipertonik formülü ile Sinomarin, deniz suyu çözeltilerine ve serum fizyolojiklere göre çok daha etkili bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Her gün dekonjestan kullanmaya alışkın olan bireyler için doğal bir alternatif olan Sinomarin, yan etkisi olmadan istenilen sıklıkta kullanılabiliyor. Ayrıca kullanım sırasında kolaylık sağlayarak burun için optimum dozun ‘her fısta’ alınmasını sağlayan Sinomarin, yeni doğandan yaşlılık dönemine kadar yaş fark etmeksizin herkese uygun ürünler barındırıyor.

Sinomarin burun spreyi, tüm aile için güvenilir ve etkinliği kanıtlanmış bir ürün olarak, şişe ve sprey formlarda 6 farklı ürün gamı ile eczane raflarından Wellcare güvencesiyle tüketiciye sunuluyor. Tek başına ya da diğer ürünlerle beraber kullanılmasında sakınca bulunmayan Sinomarin, uyku haline ve bağımlılığa yol açmıyor. Grip- soğuk algınlığı ürünleri ve immun sistem ürünleri ile beraber de kullanılabilen Sinomarin, hastalık süresinin kısalmasına da yardımcı oluyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Pin It